Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Bądź na bieżąco

FERIE ZIMOWE W GMINIE MIEDŹNA!

 

Tegoroczny okres ferii zimowych przypadający w okresie od 13 stycznia do 24 stycznia 2020 r. będzie obfitował w moc atrakcji dla dzieci. Spośród oferowanych zajęć sportowych, kulturalnych, czy edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W pierwszym tygodniu ferii w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej zorganizowane zostaną zimowiska.

W drugim tygodniu ferii atrakcje dla dzieci przygotowuje Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z s. w Woli.

 

Ponadto w wybrane dni przez cały okres ferii organizowane będą przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z s. w Woli wyjazdy na narty oraz inne zajęcia sportowe. Natomiast Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie, również w wybrane dni przez cały okres ferii, zapewni możliwość wzięcia udziału w zajęciach plastyczno-ruchowych.

 

Wyjazdy narciarskie w pierwszym tygodniu ferii organizował będzie także Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli.

We wszystkich przygotowanych różnych formach aktywnego wypoczynku będą mogły brać udział dzieci i młodzież szkolna w wieku od 7 lat, zamieszkała w gminie Miedźna.

Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce. Zapisy na wymienione atrakcje będą odbywały się w poszczególnych jednostkach, które odpowiadają za ich organizację, o czym zostaniecie Państwo poinformowani.

Źródło: Urząd Gminy Miedźna

 

 

SPJK.pl